Dzień Pluszowego Misia

25 listopada świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Nasi milusińscy zabrali ze sobą do przedszkola swoje ulubione „pluszaki”, o których opowiadali z zaangażowaniem swoim panią.
Na sam początek dzieci zostały zapoznane z  wierszem Miś idzie do przedszkola, który wprowadził maluchów w tematykę zajęć. Następnie została przedszkolakom pokrótce przybliżona historia tego święta.
Dzieci brały udział w ćwiczeniach gimnastycznych wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi oraz w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Dzieci rozpoznawały także wizerunki bajkowych misiów (Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Yogi itp.).
Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną pt. Miś – tworzyły wizerunek misia z kolorowych kół różnej wielkości.
Dzień Pluszowego Misia na pewno zapadnie na długo w pamięci naszych milusińskich, gdyż był to dzień pełen atrakcji i przede wszystkim wraz z dziećmi w przedszkolu były ich ukochane pluszowe misie.

2014-11-25 10.38.25(1)

2014-11-25 10.45.07