IDZIEMY DO ZOO

IDZIEMY DO ZOO

                W dniu 16 czerwca 2014 roku nasze przedszkolaki odwiedziły wspaniały Ogród Zoologiczny mieszczący się w Myślęcinku. Dzieciaki mogły na żywo podziwiać mieszkające tu zwierzęta pochodzące z różnych kontynentów, jak i poznać ich zachowania oraz zwyczaje. Przyglądanie się zachowaniu niezwykłych zwierząt budziło wśród dzieci wiele emocji, dominował zachwyt, ciekawość jak i fascynacja. Przedszkolakom szczególnie podobały się śmieszne małpki, zebra, osioł, struś.

                  Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, że wiadomości zdobyte przez naszych przedszkolaków podczas wycieczki na trwale zapiszą się w ich pamięci. Wyjazd okazał się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. ZOO jest uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu  na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia i upału dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami. Pociechy wykazały umiejętność grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Wycieczka do ZOO okazała się kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola.

20140616_124349

No Comments

Leave a comment

free vector