III GMINNA OLIMPIADA SPORTOWA „ Zdrowo na sportowo”

III GMINNA OLIMPIADA SPORTOWA „ Zdrowo na sportowo”

9 maja grupa dzieci starszych w składzie:

 1. Kacper Chrósniak
 2. Oliwia Haręcka
 3. Antoni Frankowski
 4. Anna Pietrzak
 5. Inga Rosińska
 6. Jan Tarnowski
 7. Zuzanna Węgielnik
 8. Aleksandra Pender
 9. Kinga Kubalak
 10. Blanka Piątek
 11. Andrzej Kurek
 12. Hania Orzechowska

wzięła udział w III gminnej olimpiadzie sportowej, która odbyła się na hali sportowej przy ZS w Dąbrowie. Trzy drużyny z okolicznych przedszkoli dzielnie ze sobą rywalizowały  w konkurencjach m. in  takich jak :bieg slalomem, przenoszenie piłki górą, budowanie wieży z klocków, przeciąganie liny- w tejże konkurencji byliśmy najlepsi, i wielu innych.  Z uśmiechem na twarzy zdobyliśmy II miejsce w gminie. To była świetna zabawa. Do przedszkola przywieźliśmy nagrody: puchar, dyplom, hulajnogę i paletki do gry.

No Comments

Leave a comment

free vector