KOCHAM CIĘ MAMO…..

KOCHAM CIĘ MAMO…..

23 maja w naszym przedszkolu gościliśmy nasze kochane mamy. Na uroczystej akademii z łezką w oku dziękowaliśmy mamom za trud włożony w nasze wykonanie. Najpierw zaprezentowała się artystycznie grupa dzieci młodszych w wierszu i piosence, zaraz po nich wystąpiła grupa dzieci starszych z inscenizacją „Kosz kwiatów dla mamy” , oraz „Dwie mamy”, były też wspólnie śpiewane piosenki i wręczenie upominków Mamom. Maluszki wykonały: torebkę na zakupy oraz laurki i kwiatki, starszaki natomiast obdarowały swoje mamy własnoręcznie wykonanymi wazonikami z masy solnej, obrazkami i laurkami. W spotkaniu tym uczestniczyła również Pani dyrektor Dorota Lucius, która podziękowała dzieciom i wychowawcom za przygotowanie programu i przybyłym gościom za przybycie. Całość uroczystości zakończył wspólny poczęstunek i kawa .

No Comments

Leave a comment

free vector