Mikołaj

5 grudnia nmikolaj3asze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci z utęsknieniem czekały za jego wizytą. Od samego rana oczekiwały tego wspaniałego gościa. Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych milusińskich. Przyniósł maluchom cały wór pięknych prezentów. Dzieci otrzymały śliczne ramki do zdjęć oraz słodki upominek – czekoladowego „Mikołaja”.                                              Przedszkolaki zaśpiewały dla Mikołaja piosenkę, która bardzo mu się spodobała. Nasz gość nawet obiecał, że całą drogę do domu będzie sobie nucił słowa zaśpiewanej przez dzieci piosenki. Nie zabrakło także wspólnych fotografii z Świętym Mikołajem. Niestety Mikołaj nie zabawił długo w naszym przedszkolu, ponieważ musiał spieszyć się do innych dzieci, które z utęsknieniem go oczekiwały.                        Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju… Bardzo dziękujemy Ci za tę niezapomnianą wizytę i wspaniałe prezenty.