PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – GRUPA ,,SMERFY”

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – GRUPA ,,SMERFY”

                        Pasowanie na przedszkolaka w naszym przedszkolu odbyło się 30 października 2014 r. Ślubowanie było pierwszą otwartą imprezą, w której uczestniczyli rodzice. Rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości, a przede wszystkim dzieci- bohaterów tej oto ważnej uroczystości. Maluszki z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Rodzice mogli przypomnieć sobie czasy jak uczęszczali do przedszkola, ponieważ oni sami musieli wykazać się wielką odwagą we wspólnych zabawach. Każde dziecko jak i również panie pracujące w tym oddziale miały piękny strój Smerfa, przygotowany przez jedną z mam. Następnie po przyjęciu ślubowania, Pani Dyrektor Dorota Lucius zaczarowanym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz smerfowy kubek z własnym zdjęciem. Rodzice przygotowali dla swoich pociech wspaniały tort, a nawet na nim wszystko działo się jak w „smerfowej krainie”.
Miejmy nadzieję, że przede wszystkim dzieciom, ale również i rodzicom którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystości na długo utkwi ten dzień w pamięci.

           Dzieciom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im mnóstwo radości w gronie kolegów oraz ciekawych, rozmaitych doświadczeń.

tort

No Comments

Leave a comment

free vector