PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

         22.11.2013 odbyła się wycieczka do Zagrody Pałuckiej  w  Gąsawie. W programie wycieczki  znalazło się dużo atrakcji i niespodzianek. Mieliśmy tutaj okazję samodzielnie przygotować ciasto na pierniki, zrobiliśmy własnoręcznie stroiki świąteczne, dekorowaliśmy lukrową polewą pierniki. Jedną z niespodzianek była wizyta prawdziwego Świętego Mikołaja, który rozdał nam świąteczne upominki, następnie zasiedliśmy do pięknie przygotowanego stołu wigilijnego , na którym czekały wigilijne dania. Po obiedzie zwiedziliśmy mini zoo , znajdujące się tuż obok zagrody, dokarmialiśmy tam znajdujące się ptaki i przemiłego osiołka „Mojżesza”. To był naprawdę udany wyjazd.

No Comments

Leave a comment

free vector