Spotkanie opłatkowe – GRUPA „GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA”

bozenarodzeniechoinkaprezenty
W dniach 16 i 19 grudnia w Przedszkolu w Szczepanowie odbyły się Jasełka. We wtorek w świątecznym nastroju na spotkanie opłatkowe przybyli rodzice dzieci grupy Kubusia Puchatka ( 5 i 6-latków) . Wszystkich zgromadzonych gości podczas wtorkowych Jasełek gorąco powitała Pani Dyrektor SP Szczepanowo Dorota Lucius, i zaprosiła na przedstawienie w wykonaniu grupy pięciolatków. Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Maria i Józef, trzej królowie, gwiazdka, pasterze, dzieci i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy w wykonaniu dziewczynek z klasy IV), został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Po występach nadszedł czas na życzenia bożonarodzeniowe, dzielenie się opłatkiem oraz słodki poczęstunek. Punktem kulminacyjnym dla dzieci były jednak prezenty od Gwiazdora. Jasełka w grupie Kubusia Puchatka przygotowała pani: Aleksandra Świder.                                                                                                                     19 grudnia w piątek dzieci występowały podczas Szkolnej Wigilii. Również tego dnia Pani Śnieżynka ( tak nazywały ją dziewczynki) przyniosła upominki z pozdrowieniami od Gwiazdorka. Powiedziała że już niebawem postara się on osobiście odwiedzić każde dziecko w jego domku.To był wyjątkowy dzień. Teraz czekamy na upragnione Święta.

Dziękujemy CI GWIAZDORKU I TWOIM POMOCNIKOM za prezenty.                                                                                                                                        Dzieci i ich panie

Cicha noc, święta noc
pokój niesie ludziom wszem JULA
a u żłobka Matka Święta