Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

           W dniu 25.11.2013r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem, by wspólnie brać udział w kolejnych urodzinach pluszowego misia. Milusińskich czekało wiele atrakcji: zabawy, konkursy, quizy. Dzieci przedstawiły swoje maskotki innym oraz uczestniczyły w misiowych pląsach. Poznały historię powstania Misia, przypomniały sobie jakie mamy przytulanki oraz usłyszały o nich ciekawostki. Śpiewały  piosenki, słuchały bajek, układały puzzle z podobizną filmowych misiów, a na koniec wykonały prace plastyczne, których bohaterami były oczywiście misie. Każdy maluch nie opuszczał swojej przytulanki nawet na krok bo w końcu to jego święto! Szkoda, że misiowy dzień tak szybko minął!

IMG_0884         

           Mięciutkie, puchate, duże i małe, czarne, brązowe i kolorowe    takie właśnie kochamy pluszowe misie! 

 

No Comments

Leave a comment

free vector