Wyjazd do kina- „Pszczółka Maja”

Wyjazd do kina- „Pszczółka Maja”

PSZCZOLKA_MAJA_RYS_4-30010 października 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i oddziału „zerowego” wybrały się na seans filmowy do Kina Wawrzyn, które znajduje się w Mogilnie. Pociechy obejrzały uskrzydlającą opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie w nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie. „Pszczółka Maja” okazała się „strzałem w dziesiątkę”, ponieważ dzieci z ogromnym zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem oglądały repertuar. Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele podbili serca naszych maluchów. Nowe przygody bohaterów bajki okazały się potężną dawką znakomitej zabawy jak i również pozytywnych emocji. To była pierwsza wycieczka w roku szkolnym, a już wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.

No Comments

Leave a comment

free vector