WYJAZD DO KINOMAXU

WYJAZD DO KINOMAXU

             12 grudnia 2013r. przedszkolaki z grupy „Smerfy” wybrały się na wycieczkę autokarowa do inowrocławskiego KINOMAXU na film pt. ,,Ratujmy Mikołaja”. Maluchy z wielką niecierpliwością oczekiwały na ten dzień, dla niektórych to była pierwsza przygoda z kinem. Dzieci spędziły przyjemny filmowy ranek w kinie co pozwoliło im zanurzyć się w zupełnie inny świat. Seans filmowy przybliżył ich do atmosfery świątecznej oraz zapoznał z pracą Mikołaja. Celem wycieczki było przede wszystkim rozwijanie wielostronnej aktywności dzieci, dostarczenie nowych doświadczeń, ale również wzbudzenie ich ciekawości poznawczej. Dzieci wdrażały także właściwe zachowania podczas pobytu w kinie, a dzięki bajce uświadomiły sobie rozumienie wartości takich jak: dobro, zło, prawda i przyjaźń. W czasie wycieczki dzieci wspólnie przeżywały radosne chwile, co sprawia, że wytwarza się przyjemna atmosfera, ułatwiająca serdeczne kontakty, okazywanie sobie uprzejmości, wyzwalająca życzliwość i koleżeńskość. Wycieczka została zrealizowana przez Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne, rodzice dzieci nie ponosili żadnych zobowiązań finansowych. Dziękujemy za atrakcje i czekamy z niecierpliwością za następnymi… 

No Comments

Leave a comment

free vector