ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

        ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

27.06.2014 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Dzieci 5,6-letnie zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły. Na koniec występu panie wręczyły zakupione upominki, a także dyplomy ukończenia przedszkola. Po wzruszającym spotkaniu w przedszkolu dzieci wraz z rodzicami przeszli do kościoła na Mszę św.

Wszyscy pracownicy przedszkola dziękują dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

image002

No Comments

Leave a comment

free vector